- Huisarts.nl
Ik slik de pil nu ’s ochtends en wil dat graag ’s avonds gaan doen. Kan dat zomaar of is hij dan niet meer betrouwbaar omdat er een te lange tijd tussen de ene en de andere pil zit?
Huisarts.nlDat kun je het beste doen na de stopweek. Je begint dan een dag eerder ‘s avonds met de pil, of op een dag in de tweede week van de pilstrip. Dan maakt dat verschil niet uit.
AnoniemHey, mijn vriendin pakt de pil(DE OESTROGEENVRIJE Pil) en normaal neemt zij die om 11u maar met school is dat niet altijd makkelijk dus heeft ze besloten om die om 22u te nemen en de dag er na Hadden we seks toen ze pas zei dat ze van uur was veranderd geeft dit want 11u en 22u vin ik toch een zeer Grote tijd sprong die ze heeft gemaakt? Waren wie die dag veilig of ni?
Huisarts.nlIn welke week van de strip heeft dat gedaan?
AnoniemIk slik de pil om 10 uur elke dag maar ik vergeet het vaak in slik hem vaak 2 of 3 uur later en soms meer of minder, is dat erg?
Anoniemdat is niet zo heel erg maar maakt de pil vgm vaak minder betrouwbaar
AnoniemNa de stop week kan ik gewoon van tijd veranderen? Dus normaal neem ik ‘m 10 uur ’s ochtends in maar wil t verplaatsen naar 8 uur ’s avonds omdat ik met werk zit kan dit gewoon ? Dat ik bijvoorbeeld maandag om 20:00 begin?
Huisarts.nldat zou je kunnen doen
AnoniemHallo ik slikte 3 maanden lang steeds de pil om 23:15 nu ben ik na mijn stopweek overgestapt van tijd en direct na mijn stopweek de pil ingenomen om 21:15 ben ik nu genoeg beschermd ?
Huisarts.nlDat is geen enkel probleem
AnoniemKan ik na mn stopweek een dag later met de pil beginnen sochtends?
Ik nam hem altijd om 22.15 uur op dinsdag de eerste pil. Maar wil nu om 07.30 uur op woensdag beginnen. Ben ik dan nog beschermd?Huisarts.nlAls je dat wilt veranderen moet je de pil op dinsdag ochtend starten
Anoniemik heb eerste pil na mijn stop week om 22.35 ingenomen, maar daarna heb ik het elke dag voor meer dan een week om 22.00 in genomen is de pil nu nog steeds betrouwbaar?
AnoniemJa,een half uur maakt echt niet uit
AnoniemHallo, ik slikte de pil maanden om 12 uur in de morgen daarna 2 weken om 6 uur ochtend, maar nu wil ik na de stopweek de pil om 3 uur nacht innemen kan dat gewoon? Is het dan betrouwbaar? Ik moet maandag weer de pil slikken kan dat na zondag 12 uur nacht maar om 3 uur nacht slikken?
Huisarts.nlEn blijf je ze daarna om 3 uur in de nacht nemen?
AnoniemJa ik wil het dan elke dag om 3 uur nacht slikken?
Huisarts.nlDan moet je vannacht beginnen
AnoniemJa klopt klokslag 12 uur is me stopweek klaar dan kan ik het om 3 uur slikken?
Huisarts.nlJa dus