- Anoniem
Op advies van de huisarts ben ik gestopt met de pil. Dit omdat ik steeds lichte bloedingen had tussendoor.
Nu ben ik 28 okt gestopt, dat was mijn laatste pil.
6 november had ik mijn eerste menstruatie.
12 november was de laatste dag en heb daarna 2 dagen nog heel licht rose/bruin verloren.
Vandaag moest ik werken en moest vaak plassen. Ineens na de 4e toiletbezoek met het afvegen zat er wat licht rose aan met slijmachtig. Eenmaal aan t werk, voelde het net of ik doorlekte dus ben gauw weer naar de wc geweest. Maar dit was gewoon wit/roze met slijmachtig. Nu vraag ik mij af of ik hiermee naar de dokter moet. Ik heb verder geen pijn of jeuk of iets dergelijksHuisarts.nldat zal waarschijnlijk toch een reactie zijn op het stoppen van de pil. Er kunnen namelijk onregelmatige bloedingen optreden
AnoniemOke bedankt voor het antwoord
AnoniemRoze en bruin bloedverlies kan wijzen op een tekort aan progesteron. Dit wordt ook wel oestrogeendominantie genoemd, omdat het oestrogeen dan relatief te hoog is ten opzichte van het progesteron. Gebruik van de pil versterkt die oestrogeendominantie. Op internet kan je genoeg vinden over oestrogeendominantie, ook hoe je je hormonen weer in balans krijgt. Gebruik zelf natuurlijke progesteroncrème voor mijn hormonen.