- Anoniem
Wanneer ik in bed lig, hoor ik soms tijdens het ademen kleine plopkes in mijn keel, alsof er hele kleine luchtbubbeltjes knappen. Het geluid wat ik hoor is vergelijkbaar met een druppelende kraan die niet goed dichtgedraait is. Enig idee wat dit kan zijn?
Huisarts.nlHeb je dan ook last van een onrustige hand en bent erg vermoeid?
AnoniemKlopt. Het was overigens ook geen geheim dat ik ook degene ben achter die vraag. Dus snap de retorica niet zo goed, maar zal je niet meer lastig vallen dan.
AnoniemBeetje jammer dat er zo gedaan wordt tegen mensen die duidelijk heel erg bang zijn dat er iets mis met ze is. Ik stel die vragen niet voor de lol.
AnoniemIk denk dat je de reactie van (moderator )John niet helemaal goed opvat.
Het is voor hem makkelijker als je al je vragen onder één en hetzelfde topic maakt.
Dan kan hij de ernst van je klachten beter inschatten en hoeft niet aldoor terug te bladeren wat je eerder geschreven hebt om te kijken of verschillende klachten met elkaar in verband kunnen staan.Jij zegt zelf al een angst voor ernstige aandoeningen te hebben,waarschijnlijk vermoedt hij dat dus ook en vraagt daarom of je beide klachten tegelijk optreden.
Aan de hand van jou antwoord op zijn vraag, zal hij zijn volgende antwoord geven.
Had je beide vragen onder één topic gesteld,had je gelijk een antwoord gekregen ipv eerst een vraag.Dus niet zo snel oordelen dat je niet serieus genomen wordt…..
AnoniemIn dat geval mijn oprechte excuses. Ik ben gewoon erg gestrest de afgelopen weken. Heb dit nooit meegemaakt.
AnoniemHallo,
Ik heb altijd last van angststoornissen, maar nu ben ik vooral bang dat ik vannacht ook last van plopkes krijg. Ik hoor juist al zoveel belletjes ringelen.
AnoniemJa herkenbaar, ik heb dit ook nu. Net of er soort bellenblaas in je keel zit en maar niet weg wil gaan. Heeft dit lang geduurt bij je. Bij mij nu al paar weeken