- Anoniem
Mijn zoon is 11 jaar. Hij wordt in augustus 12 jaar.
Gisteren kwam ik bij hem op de badkamer nadat hij klaar was met douchen en toen viel mij op dat zijn penis erg klein is. Ook zag zijn balzak er erg leeg en klein uit.
Wat is normaal op zo’n leeftijd? Moet ik me zorgen gaan maken?Huisarts.nlVoor 12 jaar is de lengte gemiddeld 7-10,4 cm in erectie en een omtrek van 7,6 cm eveneens in erectie
AnoniemPuberteit begint bij jongens gemiddeld op 14 jarige leeftijd. Daar zit hij dus nog niet in, zijn penis is zeker nog niet volgroeid.
Huisarts.nlDe puberteit bij jongens begint toch wel wat vroeger hoor. Vanaf 11 jaar
AnoniemVreemd, ik studeer pediatrische fysiotherapie en daar hebben ze ons geleerd dat het 11 jaar bij meisjes is, en 14 bij jongens. Dat zijn wel gemiddelden, dus het kan altijd vroeger of later.
AnoniemWat is klein? Ben 40jaar een plasser is een erectie 12cm. Er zit wel een flinke kromming in..
Mannen tellen altijd 5cm er bij. Dus als ze zeggen ik heb 18cm is het 13. Als iemand zegt dat die meer als 20cm is heeft die waarschijnlijk een hele kleine
Anoniemde penis van mijn kind van 11 is 14,5 cm in stijve vorm is dat normaal ?
Huisarts.nlWat is normaal. En wat wil je eraan doen als het “niet normaal” zou zijn? Het is in ieder geval wel groot voor zijn leeftijd
AnoniemWat is klein dan
XanaiDe pre puberteit begint inderdaad bij sommige jongens al met 10 jaar! De huisarts heeft hierin echt gelijk ! Er zijn jongens van 11 -12 jaar met schaamhaar , een slappe penis tussen 5- 8 cm en in erectie tussen 7 en 12 cm. Er zijn jongens die kunnen op die leeftijd ‘ejaculeren ‘ met vruchtbaar sperma.
VincentKan er wel wat zinnig over zeggen ..Heel wat penissen gespot in mijn leven zeg maar van alle leeftijden. Niet alleen maar slap maar ook spontane of ochtenderecties .Hoe dan is de vraag? Ben voetbaltrainer geweest en zat in militaire dienst. Kom graag in sauna-s en naturisten campings.
Penislengte heeft te maken ook met LEEFTIJD, RAS en of DNA GENEN . Een jongen van 11 jaar heeft een nog niet vol groeide penis . Dus alles tussen 7-12 cm in erectie is een goede gemiddelde .
Daarbij sommige mannen en jongens hebben een ‘vlees penis’.. het verschil tussen stijf en slap zit weinig verschil! Een blonde europese Zweedse jongen van 15 jaar na het trainen gedoucht in de kleedkamer geschat 14cm in slappe toestand.. wat echt opvalt en lang oogt. Een andere keer had hij een ochtenderectie van wel 16 cm . Bij een bloed penis kan de lengte van een man in erectie zelfs bijna verdubbelen als die slap kleiner bv 7 cm is en dan 13 cm .Het is namelijk een combinatie van gemiddelden van mensen van Europese, Aziatische en Afrikaanse afkomst, en de gemiddelde mannelijke penisgrootte .De gemiddelde penisomvang in ERECTIE bij mensen van Europese afkomst 14,51 cm zijn, maar 10,95 cm bij Zuidoost-Aziatische afstammelingen en 16,07 cm bij Afrikaanse afstammelingen. Bij halfbloed gemixt bijvoorbeeld Thais met Nederlandse of Afro bloed kan een asia jongen ook een ‘grote’ hebben .