Weggeraakt tijdens het auto rijden
2 berichten aan het bekijken - 1 tot 2 (van in totaal 2)
  • #1927375 Reageer
    Anoniem

    zondag wezen auto rijden, na een nacht stappen. Was zaterdag nacht om 0300 thuis, 9 uur geslapen en zou naar een kameraad voetbal kijken. Echter daar nooit aangekomen omdat ik met de auto het water in ben gereden. Niet wakker geworden van de klap, maar 20 min later pas door de kou van het water. Bloeddruk is 140/92, hartslag is goed volgens de huisarts. Wat zou het kunnen zijn of kan iemand me verder helpen?

    #1927376 Reageer
    Anoniem

    Hoi,

    Ik zou deze vraag aan de huisarts stellen, die kan je, zo nodig doorverwijzen naar een specialist voor verder onderzoek.
    Op dit forum zijn geen artsen en het is gokken naar mogelijkheden.
    Noem er zo maar wat: vermoeidheid, onwel geraakt, alcohol of drugsgebruik tijdens het stappen,te weinig gegeten of gedronken voor je wegging.
    Je huisarts zou een bloedonderzoek kunnen doen en als daar niks uit komt, je naar bijvoorbeeld een neuroloog verwijzen voor verder onderzoek waarom je “out” bent gegaan.

2 berichten aan het bekijken - 1 tot 2 (van in totaal 2)
Reageer op: Weggeraakt tijdens het auto rijden
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 2 MB



Voeg nog een bestand toe