Wondje op toompje
5 berichten aan het bekijken - 1 tot 5 (van in totaal 5)
  • #1947389 Reageren
    Anoniem

    Sinds een aantal dagen heb ik een wondje op het toompje (de aansluiting van de voorhuid en de eikel). Ik weet niet precies hoe dit is gekomen. Ik denk met geslachtsgemeenschap met mijn vriendin. Er is verder namelijk niks raars gebeurd. Het irriteert alleen als de voorhuid naar beneden word gehaald. Ook bloed het wondje niet. Toch ben ik wel bezorgd. Na wat opzoeken op het internet zie ik veel voorbij komen dat ik hier mee na de doktor moet gaan maar ook dat ik het moet laten rusten en schoonhouden. Wat moet ik hiermee doen.

    #1947390 Reageren
    Huisarts.nl

    Omdat je het toch al wat langer hebt zou ik wel even mee naar de doter gaan.

    #1947391 Reageren
    Anoniem

    Enig idee wat hier gevolgen van kunnen zijn of wat ik hier tegen kan doen of wat ik bijvoorbeeld hiervoor krijg als ik na de doktor zou gaan.

    #1947392 Reageren
    Anoniem

    Is het verstandig om alsnog geslachtsgemeenschap te hebben als dit niet pijn doet? Of dit is het beter om dit te vermijden?

    #1947393 Reageren
    Huisarts.nl

    Ik zou even geen seks hebben of masturberen. De dokter kan er een antibacteriële zalf voor voorschrijven

5 berichten aan het bekijken - 1 tot 5 (van in totaal 5)
Reageer op: Wondje op toompje
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe