Zwanger?
5 berichten aan het bekijken - 1 tot 5 (van in totaal 5)
  • #1989167 Reageren
    Huisarts.nl

    Wij willen graag zwanger worden, ik ben begin augustus gestopt met de pil. Ik had 23 oktober al een menstruatie moeten hebben maar ben het nog steeds niet. Afgelopen zaterdag een test gedaan maar die gaf niet zwanger aan. Heb wel het gevoel dat ik zwanger ben maar twijfel nu heel erg omdat de test nee zei. Kan het toch zijn dat ik zwanger ben? Of hoe kan het dat de menstruatie zo lang weg blijft?

    Alvast bedankt voor uw reactie

    #1989168 Reageren
    Anoniem

    Als je bent gestopt met de pil, gaat je lichaam eerst ontpillen. Het kan even duren voordat de cyclus weer is hersteld. Maar dit is wel lang. Ga volgende week even naar de huisarts

    #1989169 Reageren
    Anoniem

    Ja ik denk dat ik morgen maar even ga bellen. Misschien zaterdag nog een keer een test. Vind het zelf ook wel erg lang.

    #1989170 Reageren
    Anoniem

    Menstruatie heeft net aangeklopt. Had een bloedprop zo groot als een manderijn en nu dus ongesteld. Soort van Blij dat het er weer is maar teleurgesteld dat ik niet zwanger ben ?

    #1989171 Reageren
    Anoniem

    Niet opgeven… nieuwe poging nieuwe kansen..

5 berichten aan het bekijken - 1 tot 5 (van in totaal 5)
Reageer op: Zwanger?
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe