Enorme klap op hiel/hak

Reageren
0

Hallo,
Gisteren ben ik van een trapje per ongeluk gesprongen (ongeveer 1 meter hoog) en neergekomen op mijn hak op beton (in zwembad). Voelde toen even een enorme pijn zoals altijd als je iets stoot. De pijn bleef maar werd wel al snel minder, gewoon doorgezwommen en gelopen voor een half uur. Toen ik later wilde gaan lopen kon ik bijna niet meer op mijn hak lopen. Nu de volgende dag, kan ik er wel op staan, voel als ik lig een lichte zeurende pijn, helemaal geen zwelling, lopen lukt ook zolang ik op mijn tenen loop een beetje.

Maar nu komt het rare, voel nu aan de zijkant van mijn hak, aan de buitenkant wel op mijn bot een steek, geen drukpijn zoals als je er op staat maar meer als ik erop druk alsof er iets in mijn hiel steekt. Kan maandag pas rontgenfotos laten maken ivm dat ik nu in Zwitserland zit.

Iemand ideeen?
Alvast bedankt

Mvg Bas

Gemarkeerd als spam
Geschreven door Pieter Blijenberg
Gevraagd op 25 juli 2015 17 52
271 bekeken
Antwoord toevoegen
PrivƩ antwoord

Het is mogelijk dat er toch een breuk of scheurtje is ontstaan in het hielbeen of het hielspoor.
Ik denk wel dat het verstandig is om er een rƶntgenfoto van te laten maken.

Gemarkeer als spam
Geschreven door unknown
Beantwoord door 25 juli 2015 22 37
    Antwoord toevoegen
    PrivƩ antwoord

    He
    Hoe is t afgelopen heb het momenteel ook, precies hetzelfde klacht, nu na 2 weken nog kleine lichte pijn maar moet ik naar de huisarts, wat Is er bij jouw uitgekomen.
    Dank
    Matej

    Gemarkeer als spam
    Geschreven door Matej
    Beantwoord door 14 juni 2018 23 40
      Antwoord toevoegen

      Plaats een antwoord

      Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]