Categorie:
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Michael
Gevraagd op 3 oktober 2017 19 18
444 bekeken

Wat zijn de gevolgen en wat moet ik doen bij inname van geringe hoeveelheid gramazon gif? Had per ongeluk die fles laten vallen waarbij de vloeistof op me handen terecht is gekomen en na het eten van een boterham ben ik bang dat ik een kleine hoeveelheid heb binnen gekregen. Voel me momenteel niet goed heb tintelingen in me mond en me keel voelt vernauwd aan. Heb wel veel water gedronken en melk. Heb niet overgegeven. Is het mogelijk dat bij een geringe aanname mijn maag/slokdarm aangetast is? Of eventueel mijn organen (nieren)? Wat voor advies heeft u? Alsnog nog het ziekenhuis gaan? Of zit het tussen de oren en is de hoeveelheid te gering voor ernstige schadelijke en blijvende klachten?

In afwachting van uw berichten.

Mvg. Michael

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 3 oktober 2017 19 24
Privé antwoord

Neem contact op met de huisartsenpost

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB