Answer Question
0
0

Nu ruim een jaar heb ik irritatie op m’n bilnaad.
De huisarts kon niks geks zien. Ik heb toen een keer ontharing créme gebruikt en dat hielp best heel goed. Alleen komt het na een paar dagen dan weer terug.

Nu ben ik in overleg met de dokter een laserontharing proces ingegaan. Ik heb nu zo’n 5 behandelingen gehad. Ik merk dat ik er toch nog redelijk veel last van heb (veel mindere mate natuurlijk maar wel voelbaar…) heeft u enig idee wat ik eraan kan doen? Heeft het met transpiratie te maken? (Het is allemaal begonnen toen ik fanatiek hardliep).

Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anoniem
Gevraagd op 6 december 2021 23 10
40 bekeken
Antwoord toevoegen
0
Privé antwoord

Het kan met transpireren te maken hebben. Je zou eens odaban kunnen uitproberen

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 7 december 2021 0 42
Antwoord toevoegen

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB