Categorie:
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Pieter Blijenberg
Gevraagd op 9 juni 2015 14 07
72 bekeken

goedemiddag,
vorige week heb ik gedurende 24 uur 4 maal dextroamfetamine genomen, de eerste keer om 10 uur ‘s ochtends, daarna om 4 uur ‘s middags, daarna lag ik tot 4 uur ‘s nachts wakker dus ik heb nogmaals ingenomen om wakker te blijven voor college, dit deed ik dus om 4 uur ‘s nachts en weer om 10 uur ‘s ochtends.

sindsdien heb ik last van een lichte tinteling in mijn linkerpink wat uitstraals tot de zijkant van de palm van die hand. een beetje het gevoel alsof ik er op gelegen heb.
is dit een bekende bijwerking of moet ik denken aan een lichte beroerte?

mvg,

Remy

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 10 juni 2015 1 00
Privé antwoord

Een beroerte is niet zo voor de hand liggend met de klachten die je hebt. Maar het is ook niet echt een bekende bijwerking.
Ik zou echter wel naar de huisarts gaan met de klachten.

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB