0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anoniem
Gevraagd op 24 maart 2015 1 21
106 bekeken

Beste arts,

Ik weet niet zeker tot welke categorie de vraag behoort, dus kies ik voor “overige vraag & antwoorden”.

Ik heb een periode benzodiazepinen gebruikt wegens stress.

Ik gebruik ze nu niet meer, maar ik heb wel veel last van ontwenningsverschijnselen gehad tijdens het minderen.

Ik heb nog steeds last van voornamelijk de volgende klacht:

Mijn visie lijkt vaak een beetje verstoord,
het lijkt dan alsof ik een tijdje in de helderblauwe lucht heb gekeken en als ik dan naar donkere plekken kijk lijkt het iets op te lichten, alsof mijn ogen dan moe zijn.

Daarnaast heb ik ook last van milde spierzwakte, apathie en concentratiestoornissen.

Mijn vraag is of dit ontwenningsverschijnselen, stress of mogelijk door iets anders wordt veroorzaakt.

Met vriendelijke groet,

Thomas H.

Gemarkeer als spam
Geschreven door Tandor
Beantwoord door 24 maart 2015 1 47
Privé antwoord
Hallo Thomas. Hoelang heb je de benzo’s gebruikt en welke waren het in welke dosering?
Beste Tandor, Ongeveer een halfjaar oxazepam 10mg, tot 4 maal daags. Met vriendelijke groet, Thomas Hoyle.
(Thomas at 24 maart 2015 2 10)
Gemarkeer als spam
Geschreven door unknown
Beantwoord door 24 maart 2015 2 09
Privé antwoord
Beste Tandor, Ongeveer een halfjaar oxazepam 10mg, tot 4 maal daags. Met vriendelijke groet, Thomas Hoyle.
Gemarkeer als spam
Geschreven door Tandor
Beantwoord door 24 maart 2015 2 28
Privé antwoord
Thomas, Hoe lang heb over het minderen gedaan en hoe lang ben je al gestopt?
Ongeveer twee maanden geminderd, nu ongeveer twee maanden gestopt.
(Thomas at 24 maart 2015 3 01)

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB