Categorie:
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Pieter Blijenberg
Gevraagd op 1 september 2015 17 56
1039 bekeken

Sinds ik oxazepam slik, heb ik het gevoel dat ik veel meer zweet dan normaal. Ik ervaar dit als zeer vervelen, omdat ik mezelf snel vind stinken en me hiervoor schaam. Is het waarschijnlijk dat de oxazepam de oorzaak is van dit overmatige zweten of kan het ook een andere oorzaak hebben?

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 1 september 2015 18 39
Privé antwoord

Het kan inderdaad door de oxazepam komen. Overleg het met je huisarts. Misschien is er een ander middel mogelijk

Gemarkeer als spam
Geschreven door unknown
Beantwoord door 1 september 2015 19 45
Privé antwoord
Bedankt voor het snelle antwoord! Weet u misschien ook of het stopt wanneer ik stop met het slikken van oxazepam? Ik slik het namelijk niet dagelijks en slik het pas sinds 2 en een halve week.
Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 1 september 2015 21 32
Privé antwoord

De eerste weken kunnen er wat bijverschijnselen zijn. Daarna gaan die doorgaans weg. Als je ermee stopt, stoppen ook de bijwerkingen

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB