Penis van puber jongen erg groot

Reageren
0

Ik ben super geschrokken de bijna 14 jarige jarige zoon van mijn vriend zijn penis gezien.
Hij lag naakt in bed met een ochtenerectie (dekbed lag op de grond)
Zijn geslachtsdeel was zeker 20 cm en dat op zijn jonge puber leeftijd. Heb hem ook een keer onder de douche gespot bloot had hij een lange slappe piemel van 12 cm. Dat hij zo jong nog is kan zijn penis nog groeien tot 18 jaar. Ik maak me zorgen hierover heb hem nog niks gezegd erover.

Gemarkeerd als spam
Geschreven door Ria
Gevraagd op 30 december 2018 15 48
17112 bekeken
in 1966 tot 1974 hAD IK EEN PENIS DIE NIET OVERDRIJVEN IN LENGTE EN ERG KEIHARD WAS IN ERECTIE van tuusen mijn 10e en 18e jaar een knal grote lul had van tot aan mijn mannleijke jongens borsten en zelfs nog meer jongens op die slaapzaal elkaars grote en dikke en lange penis elkaar gezien hebben en het geheim was dat alle pubers inclu=sief ik erectie pillen als joekerlstallion rockhard weekend erectie pillen en monstercock vna de oudere jongensvan 15 tot 21 jaar gejat hadden en massaal doorgeslikt hadden en dit het gevolg van was in die pubver en tienerjaren en het nog lekergeil en fantastisch vonden van 1966 tot 1974 op een internaat voor lerproblemen en dit al door geheium hebben gehouden.zijn er nog mannen vna die tijd die nu tussend e 50 en 70 jaar zijn dez eerectie pillen en penis milk machine of roterende masturbator hebben met een huls vna 150 cm lang en lkeer strak over mijn penis en die van eene xperimenterende tienerboy kan en zien als experiment spermalozingen hoeveel er ook uit komt uit de penis in het apparaatje dat vastgezogen vast zit diep over de enorme [email protected] afz johnny voor snelle afspraak svp.
(Anoniem at 3 juli 2023 10 02)
    Antwoord toevoegen
    PrivƩ antwoord

    Geef die jongen gewoon wat meer privacy, ipv zijn penis te bespieden en te raden hoeveel cm’s lang die is.

    Gemarkeer als spam
    Geschreven door anon
    Beantwoord door 30 december 2018 19 28
      Antwoord toevoegen
      PrivƩ antwoord

      Nou wat een antwoord alsof vader of moeder niet mogen kijken of alles normaal is onder. Ik vind het wel goed om erover te hebben net als grote Borsten van een tienermeisje

      Gemarkeer als spam
      Geschreven door Rick
      Beantwoord door 30 december 2018 22 14
        Antwoord toevoegen
        PrivƩ antwoord

        “Goeiemorgen jongen, laat me eens naar je ochtenderectie kijken. Gewoon om te zien of alles okĆ© is”
        Wat is dat voor onzin.

        Gemarkeer als spam
        Geschreven door Anon
        Beantwoord door 31 december 2018 0 06
          Antwoord toevoegen
          -6
          PrivƩ antwoord

          Het was volgens mij de zoon van een vriend…. dus geen vader of moeder

          Gemarkeer als spam
          Geschreven door Robert Rebergen
          Beantwoord door 31 december 2018 2 16
            Antwoord toevoegen
            PrivƩ antwoord

            Lijkt mij geen vreemde vraag van de topic starter hoor! Wie thuis jongens heeft rondlopen of die nou van jou zijn of van je vriendin zien ze wel eens naakt. Kan spontaan zijn bij douchen of je betrapt ze op masturberen per ongeluk. Kunnen jongen van 13_14 jaar een grote volwassen mƤnnen penis al hebben. Het antwoord is ja als de puberteit vroeg is begonnen of de genen in de familie. Mijn zoon van 15 jaar heeft een evenlange penis zeg maar een kopie van mij ben ook groot geschapen. Op zichzelf geen probleem maar met de eerste keer seks kan een meisje behoorlijk schrikken of het wel past of geen pijn doet. Een jongen kan zich ook afvragen hoe groot die is van anderen. Wie in de fitnessruimte omkleed komt ziet verschillende piemel in slappe lengte. Een man kan bv eentje hebben van 4 cm slap en naast hem staat een puber jongetje van 13 jaar met eentje van 12 cm slap. Zo is de natuur we verschillen allemaal ook de penis.

            Gemarkeer als spam
            Geschreven door Matthias
            Beantwoord door 31 december 2018 3 31
              Antwoord toevoegen
              PrivƩ antwoord

              Ik zelf had het zelfde probleem toen ik 14 was nu ben ik 18 jaar en is de penis 16 cm slap en 21cm hard .alleen bij mij is de voorhuid 3/4 naar achteren gegaan

              Gemarkeer als spam
              Geschreven door Anoniem
              Beantwoord door 22 juli 2023 10 21
                Antwoord toevoegen
                PrivƩ antwoord

                ik had op mn 13tiende een piemel van 5 cm, hier schaamde ik me enorm voor. nu ik achtien ben is hij gegroeid naar 6 cm slap. dus dames als hij erect is dan is hij groot genoeg. ik schaam me ook niet meer want ik kan hem geod gebruiken. ik weet wat ik doe.

                Gemarkeer als spam
                Geschreven door Anoniem
                Beantwoord door 5 maart 2024 15 47
                  Antwoord toevoegen
                  PrivƩ antwoord

                  Ik ga mee in het verhaal van laatste schrijver. Toen ik 13 was had ik een slappe van 6 cm. en nu ca. 9 cm. Stijf was ie toen ca. 11 cm. en nu 15 en dat is redelijk normaal blijkt en zeker groot genoeg voor een meisje.

                  Gemarkeer als spam
                  Geschreven door Anoniem
                  Beantwoord door 5 april 2024 17 23
                    Antwoord toevoegen

                    Plaats een antwoord

                    Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]