0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door LvdH
Gevraagd op 8 december 2017 17 33
4000 bekeken

Ik heb sinds een aantal maanden soms het gevoel dat ik even ‘weg val’. Het is heel lastig en weet niet precies hoe ik het moet omschrijven, maar ik ga een poging wagen. Het is het gevoel alsof alles gewoon doorgaat, maar dat je lichaam een paar seconden stop zegt, en dan is het ook binnen 2 seconden weer normaal! Of het gevoel dat je even omvalt, terwijl je gewoon nog op je benen blijft staan..Het gevoel dat je hersenen even zeggen van stop en dan heb ik ook voor 1 seconden een gek gevoel door heel mijn lichaam. Ook tintelen mijn handen en lippen dan. Dit wordt gepaard met vaak hoofdpijn. Deze week heb ik het heel vaak en bijna om de halve minuut. Ik hoef maar een beweging te doen en het is er. Ik weet niet of u hier iets uit kunt halen, maar heb een poging gedaan het uit te leggen.

Gemarkeer als spam
Geschreven door LvdH
Beantwoord door 8 december 2017 17 34
Privé antwoord
Ik ben trouwens een vrouw van 20.
Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 8 december 2017 17 44
Privé antwoord

heb je veel stress of spanningen?

Gemarkeer als spam
Geschreven door LvdH
Beantwoord door 8 december 2017 17 47
Privé antwoord
Ja, daarvoor ben ik eerder bij een psycholoog geweest.
Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 8 december 2017 17 51
Privé antwoord

Dat is dan wel de verklaring voor je klachten

Gemarkeer als spam
Geschreven door LvdH
Beantwoord door 8 december 2017 17 52
Privé antwoord
Maar wat kan ik daar dan aan doen? Want heb gewoon iedere minuut het gevoel alsof ik flauw ga vallen…
Gemarkeer als spam
Geschreven door Anoniem
Beantwoord door 8 december 2017 17 54
Privé antwoord
Je voeding kan een rol spelen, zoals een teveel aan snelle suikers, wat vele ontregelingen kan geven in je hormonen en neurotransmitters. goed om je te verdiepen in wat volwaardige voeding is. Daarnaast kan je tekorten hebben aan diverse vitamine, mineralen, vetzuren en aminozuren. Bloedonderzoek zegt wat dat betreft niet zo heel veel. Denk aan stoffen als magnesium, zink, vitamine B en D, omega 3. Mensen die weinig vlees eten krijgen eerder tekorten aan allerlei aminozuren, vitaminen en mineralen. Onder andere carnitine en creatine.
Gemarkeer als spam
Geschreven door anoniem
Beantwoord door 8 december 2017 18 34
Privé antwoord
Heb je onlangs misschien nieuwe medicatie gekregen? Ik had dat en de dosis bleek te hoog. Nu een middel dat gelijkmatig aan het lichaam wordt afgegeven. Succes.
Gemarkeer als spam
Geschreven door LvdH
Beantwoord door 9 december 2017 0 47
Privé antwoord
Ik slikte eerst fluoxetine (geen idee of ik het goed schrijf), maar dit was te heftig voor me (ik had heel veel last van bijwerkingen). Nu slik ik lexapro en dat zou minder heftig moeten zijn.
Gemarkeer als spam
Geschreven door LvdH
Beantwoord door 9 december 2017 0 49
Privé antwoord
Daarbij krijg ik aan het einde van de dag ook hele stijve vingers.
Gemarkeer als spam
Geschreven door anoniem
Beantwoord door 9 december 2017 5 57
Privé antwoord
Ik zou weer contact opnemen met de psychiater.Het kan zijn dat je lichaam zich nu aan het instellen is op de dosis en de bijwerkingen minder worden. Het middel moet niet erger zijn dan de kwaal. Bij ervaringen op internet lees ik dat duizeligheid een van de hoofd bijwerkingen is.

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB