Spiertrekkingen in voet

Reageren
0

Hoi, ik heb al meer dan 3 jaar fasciculaties afwisselend op verschillende plekken, soms een hotspot meestal niet.
Nu heb ik ze ook in mijn voeten, dit is nieuw(denk ik), als ik goed kijk zie ik ze,ongeveer 3 x per minuut,(ze zijn klein),iedere minuut.
Ik kan alles, verder geen
Klachten, geen atrofie en geen krachtsverlies.Heb in de afgelopen 3 jaar 4 keer een lichamelijk neurologisch onderzoek gehad, alles was goed zeiden ze, geen emg nodig.
Mijn vraag is of u denkt dat ik een nieuw neurologisch onderzoek nodig heb of dat deze fasciculaties in mijn voet bij mijn oude klachten horen?
En hoe groot is na 3 jaar nog de kans op als met als enigste klacht fasciculaties zonder andere klachten?

Gemarkeerd als spam
Geschreven door Devon
Gevraagd op 14 november 2022 12 54
620 bekeken
Antwoord toevoegen
PrivƩ antwoord

Over kansen kan ik niets zeggen. Aangezien je de klachten toch al had, zou ik denken dat het bij de "oude" klachten hoort.
Heb je veel angsten/stress of spanningen?

Gemarkeer als spam
Geschreven door Robert Rebergen
Beantwoord door 14 november 2022 14 03
    Ja dat wel. Zou het in de voeten ook kunnen komen van slecht schoeisel(werkschoenen zijn aan vervanging toe)? Bij als zou je normaal ltoch meer klachten moeten hebben?
    (Devon at 14 november 2022 14 33)
      Ja dat wel. Zou het in de voeten ook kunnen komen van slecht schoeisel(werkschoenen zijn aan vervanging toe, van binnen versleten)? Bij als zou je normaal toch meer klachten moeten hebben? (
      (Devon at 14 november 2022 14 59)
        Antwoord toevoegen
        PrivƩ antwoord

        Ik denk dat het toch voor met spanningnen en angsten en hyperventileren te maken heeft. Het zijn dan toch typische klachten. Met ALS heeft dat niks te maken

        Gemarkeer als spam
        Geschreven door Robert Rebergen
        Beantwoord door 14 november 2022 15 56
          Antwoord toevoegen
          PrivƩ antwoord

          Heb juist hetzelfde...is gekomen na een tweevoudige besmetting met corona...ben niet gevaccineerd dus met vaccinatie heeft het niets te maken.

          Gemarkeer als spam
          Geschreven door Anoniem
          Beantwoord door 7 april 2024 16 06
            Antwoord toevoegen

            Plaats een antwoord

            Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]