Answer Question
Categorie:
0
0

Ik ben al jaren bekend met tinitus en had mijn gesuis bijna geaccepteerd, totdat ik afgelopen week doxycycline voorgeschreven kreeg van de huisarts voor een vermoedelijke tekenbeet. Ik slik deze tabletten nu 5 dagen van een kuur van 10 en merk dat mijn oorsuizen wel twee keer zo hard gaan. Kan dit te maken hebben met de antibiotica die ik nu slik?

Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anoniem
Gevraagd op 17 juli 2022 13 17
31 bekeken
Antwoord toevoegen
0
Privé antwoord

Dat zou idd kunnen, het is weliswaar een bijwerking die maar zelden voorkomt, maar als je er al last van hebt kan dat wel erger worden. Zal dan ook weer afnemen na de kuur

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 17 juli 2022 15 15
Antwoord toevoegen

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB