Answer Question
Categorie:
0
0

Ik heb 3 weken geleden oorontsteking gehad en hier heb ik antibiotica voor gekregen. 1 week lang. Ik heb alleen sinds de kuur gestopt is last van wit slijm bij mijn vagina, kan dit een verschijnsel zijn na antibiotica? En wat moet ik tegen deze schimmelinfectie doen? Ik ben dus een vrouw en 18 jaar.

Gemarkeerd als spam
Geschreven door Pieter Blijenberg
Gevraagd op 11 april 2015 0 20
83 bekeken
Antwoord toevoegen
0
Privé antwoord

Antibiotica kan inderdaad schimmelinfecties veroorzaken.
Je kunt bij de drogist of de apotheek een middel tegen schimmelinfecties halen. Canesten Gyno bijvoorbeeld. Je hebt dan de keuze tussen een creme die je een wek lang moet gebruiken of een vaginale zetpil die je maar eenmalig hoeft te gebruiken.

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 11 april 2015 13 53
Antwoord toevoegen

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB