« Terug naar overzicht vragen
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anonymous
Gevraagd op 11 januari 2018 19 28
608 bekeken

Sinds 4mnd gebruik ik medicatie ivm ADHD, eerst methylfenidaat en nu dexamfetamine (3x10mg). Ik ben inmiddels 8kg afgevallen sinds de start. Verminderde eetlust wordt aangegeven als bijwerking. Dit ervaar ik inderdaad en ook sneller het gevoel hebben dat ik genoeg gehad heb.
Ik vraag mij af; komt dit doordat de medicatie ‘remmend’ werkt en dus gedrag beinvloed of ligt het aan de stof die in de pillen zit?

Ik ben vrouw, 41jr, 1.68m en inmiddels 52kg.

Gemarkeer als spam
Geschreven door John
Beantwoord door 12 januari 2018 1 05
Privé antwoord

Dat ligt aan de stof die in de pillen zit. Ga terug naar de huisarts/behandelaar en bespreek het.

Darmonderzoek: ben ik al aan de beurt?

Voer uw geboortejaar in en reken uit wanneer u in aanmerking komt voor het RIVM bevolkingsonderzoek.

Doe de test
Gemarkeer als spam
Geschreven door Anonymous
Beantwoord door 2 augustus 2018 13 25
Privé antwoord
Ik gebruik enkele weken Dexanfitamine.ik ben nog geen gram ,afgevallen was het maar waar.ik gebruikte metylfenidaat.Door venlafaixne denk ik 10 kilo ben aan gekomen.ik ben 64 jaar
« Terug naar overzicht vragen

Plaats een antwoord

Alias/Nickname

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB

    Darmonderzoek: bent u al aan de beurt?

    Voer uw geboortejaar in en reken uit wanneer u in aanmerking komt voor het RIVM bevolkingsonderzoek.

    Doe de test