0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anoniem
Gevraagd op 8 maart 2019 21 16
18 bekeken

Iets meer dan 1 week geleden was ik begonnen aan de antibiotica voor een blaasontsteking. Na 2 dagen merkte ik dat ik vaginale bloed verlies had en hevig mentstruatie buikpijn. Ik heb al die tijd gewoon mijn pil geslikt en ben dus na 2 dagen direct gestopt met mijn antibiotica kuur omdat ik ervan uit ging dat het daardoor kwam. Tot de dag van vandaag heb ik dagelijks nog lichte buikpijn en bloed verlies. Moet ik hiermee naar de huisarts of moet ik het afwachten? ( ik slik mijn pil ook we lang en vaak door)

Gemarkeer als spam
Geschreven door John
Beantwoord door 8 maart 2019 22 08
Privé antwoord

Het zal een doorbraakbloeding zijn, omdat je de pil doorslikt. Je had meteen een stopweek moeten starten. Stoppen met de antibioticakuur was niet verstandig om te doen.

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB