Categorie:
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Pieter Blijenberg
Gevraagd op 13 september 2015 19 27
187 bekeken

Sinds ik begonnen ben met Euthyrox heb ik het gevoel dat mijn bloedsuiker vrijwel continu laag is. Kan dit door de medicatie komen? Ik heb geen diabetes.

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 13 september 2015 20 03
Privé antwoord

Waarom denk je dat de bloedsuiker spiegel te laag is?

Gemarkeer als spam
Geschreven door ria
Beantwoord door 13 september 2015 20 48
Privé antwoord
Veelvuldig tintelende lippen, weeïg tot misselijk gevoel, honger, bibberig. de meeste klachten verminderen kortdurend na het eten van iets
Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 13 september 2015 21 18
Privé antwoord

Het kunnen ook de bijwerkingen van de euthyrox zijn.
Ga toch even naar de huisarts en laat dan in ieder geval je bloedsuiker even controleren.

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB