« Terug naar overzicht vragen
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anonymous
Gevraagd op 9 oktober 2018 22 33
20 bekeken

Nadat ik een bloedonderzoek heb ondergaan kwam aan het licht dat ik een vitamine b12 uitslag had van 128, veel te laag. Mijn huisarts adviseerde mij vitamine b12 tabletten te slikken. Dit heb ik gedaan.

Na de volgende klachten moest ik stoppen omdat ik ontzettende jeuk kreeg op mijn armen,benen. Borst en nek.

Mijn vraag is, hoe kan het dat de jeuk niet weggaat?(ben inmiddels 3 weken gestopt met het slikken van deze vitamine)

Gemarkeer als spam
Geschreven door Anonymous
Beantwoord door 10 oktober 2018 2 39
Privé antwoord
Het medicijn moet regelmatig worden ingenomen Je kunt niet willekeurig doen Dit veroorzaakt jeuk

Darmonderzoek: ben ik al aan de beurt?

Voer uw geboortejaar in en reken uit wanneer u in aanmerking komt voor het RIVM bevolkingsonderzoek.

Doe de test
Gemarkeer als spam
Geschreven door John
Beantwoord door 10 oktober 2018 2 51
Privé antwoord

het is nog maar de vraag of het van de medicijnen was… De huisarts kan overigens wel iets voorschrijven tegen de jeuk

« Terug naar overzicht vragen

Plaats een antwoord

Alias/Nickname

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB

    Darmonderzoek: bent u al aan de beurt?

    Voer uw geboortejaar in en reken uit wanneer u in aanmerking komt voor het RIVM bevolkingsonderzoek.

    Doe de test