Krak en hartbons

Reageren
0

Ik zag eerder een atikel hier over de nek. Ik heb ook nekklachten maar vertoon niet dezelfde ‘pijnen’ namelijk wanneer ik mijn nek kraak voel ik mijn hartslag redelijk snel omhoog gaan voor een seconde of 10. Hij bonst redelijk hard en komt telkens weer voor wanneer ik mijn nek kraak. Het is nu niet zo dat ik kan stoppen met kraken want het zit zo vast dat wanneer ik mijn nek alleen al draai ik een krak hoor/voel daarbij komende ook de vreemde klacht bij mijn hart. Wat kan dit voor oorzaak hebben? Is het onschuldig?

Gemarkeerd als spam
Geschreven door Huisarts.nl
Gevraagd op 15 juni 2015 20 14
182 bekeken
Antwoord toevoegen
PrivƩ antwoord

Ernstig zal het niet zijn maar goed ook niet.
Ga eens naar een fysiotherapeut en laat eens naar je nek- en schouderspieren kijken.

Gemarkeer als spam
Geschreven door Huisarts.nl
Beantwoord door 15 juni 2015 21 15
    Antwoord toevoegen
    PrivƩ antwoord

    Het is niet goed dat je die klachten hebt en je nek bij draaien altijd kraakt. Er klopt dan toch ergens iets niet.
    Het kraken, kan voor spanning zorgen. Als je er dizzy van wordt, gebeurt er waarschijnlijk ook iets met je ademhaling. Het zou kunnen zijn dat je hyperventileert. Daar kan je ahart van gaan bonken. Daarnaast kan voortdurend kraken slecht voor je nekwervels zijn.

    Doe eens de test op:
    http://www.dokter.nl/index.php?option=com_hyperventilatietest

    Gemarkeer als spam
    Geschreven door Huisarts.nl
    Beantwoord door 15 juni 2015 22 22
      Antwoord toevoegen
      PrivƩ antwoord

      Dank u voor uw antwoord! Weet u ook waardoor het wordt veroorzaakt? Ik las dat u mij ‘t advies gaf om mijn nek- en schouderspieren te laten nakijken. Kan dit ook de oorzaak zijn van het vreemd bonkend hart? Of heeft dit een andere reden zoals iets met de hart- en bloedvaten. Ik wordt vaak ook een beetje ‘dissy’ en voel een licht gevoel in het hoofd. Eerst dacht ik dat het iets te maken heeft met de zenuwen. En wat bedoeld u met ‘maar goed ook niet’?

      Gemarkeer als spam
      Geschreven door unknown
      Beantwoord door 15 juni 2015 21 49
        Antwoord toevoegen
        PrivƩ antwoord

        Dus conclusie is dat ik geen zorgen hoef te maken over dat mijn lichaamisschien hierdoor te weinig zuurstof rond gepompt krijgt. Het is wel schadelijk voor de wervels en spieren?

        Gemarkeer als spam
        Geschreven door unknown
        Beantwoord door 16 juni 2015 21 44
          Antwoord toevoegen
          PrivƩ antwoord

          Te weinig zuurstof zal er niet worden rondgepompt.
          Maar voor je wervels is het niet goed inderdaad.

          Gemarkeer als spam
          Geschreven door Huisarts.nl
          Beantwoord door 16 juni 2015 22 57
            Antwoord toevoegen

            Plaats een antwoord

            Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]