Categorie:
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door John (moderator)
Gevraagd op 3 juli 2017 14 02
58 bekeken

Indien men stopt met statines,waar ik het vermoeden heb dat deze voor mij bijwerkingen veroorzaken in de vorm van helse spierpijn,
vraag1 Kunt U mij zeggen hoe lang het duurt eer deze uit mijn lichaam zijn verdwenen?
Ik heb diabetis 2 en slik ook hart tabletten en bloeddruk tabletten
vraag2 Kan men dit in de vaten laten opmeten als er sprake is van spierbeschadiging?

Met vriendelijke groet.
Charida

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 3 juli 2017 14 30
Privé antwoord

Statines kunnen inderdaad spier- en gewrichtsklachten veroorzaken. In de regel verdwijnen de klachten ook weer snel nadat de statines zijn gestopt. Beschadigingen worden er doorgaans niet veroorzaakt. Als je ermee wilt stoppen, doe dat dan wel ALTIJD in overleg met de behandelend arts.
Of er sprake is van spierbeschadiging kan met bloedonderzoek in de regel wel worden aangetoond.

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB