Warmte uitslag ibersatan

Reageren
Categorie:
0
0

Sinds augustus slik ik een ander medicijn voor de hoge bloeddruk. Ibersatan. Ik ga regelmatig naar de sauna. Nu heb ik sinds de laatste 3 keer (oktober, december en februari )warmte uitslag over mijn hele lijf. Voorheen had ik dat niet. Ik kan niet vinden of het door de medicatie komt. Zou het kunnen? En hoe zorg ik dat ik meer zweet zodat ik die uitslag niet meer krijg.

Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anoniem
Gevraagd op 27 februari 2024 23 31
35 bekeken
Antwoord toevoegen
0
Privé antwoord

Ik zou dat met de huisarts bespreken.
Als het van de medicatie komt,kan er wellicht iets voorgeschreven worden wat niet die bijwerking heeft

Gemarkeer als spam
Geschreven door Anoniem
Beantwoord door 28 februari 2024 10 42
Antwoord toevoegen

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]