0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door lotje21
Gevraagd op 10 april 2019 17 15
22 bekeken

Ik ben 20 maart begonnen met de anticonceptiepil. op 19 maart was ik ongesteld geworden. op 27 maart heb ik onbeschermd sex gehad. Op 28 maart heb ik ook de morning-after geslikt voor de zekerheid. In de periode van die week tot nu heb ik afwisselend dagen gehad met bloedverlies en extreme buikkrampen met dagen zonder klachten. Ik weet niet wat er precies aan de hand is. Zijn het bijwerkingen van de pil, heb ik een soa, ben ik zwanger? Ik zit met de handen in het haar.

Gemarkeer als spam
Geschreven door John
Beantwoord door 10 april 2019 17 21
Privé antwoord

Dat kunnen bijwerkingen van de MAP zijn. Heb je er wel rekening mee gehouden, dat je doordat je de MAP hebt gebruikt, niet meer beschermd bent door de pil tot na de komende stopweek?

Gemarkeer als spam
Geschreven door lotje21
Beantwoord door 10 april 2019 17 23
Privé antwoord

Ik heb na de MAP geen sex meer gehad, maar ik wist niet dat ik niet meer beschermd ben daardoor. Waardoor komt dat?

Gemarkeer als spam
Geschreven door John
Beantwoord door 10 april 2019 17 38
Privé antwoord

Dat komt door de hormonen van de MAP.

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB