0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Joris
Gevraagd op 17 maart 2019 12 33
41 bekeken

Neem al jaren emconcor (bisoprolol) moest een maand geleden stoppen met barnadipine maar nu voel ik me toch zeer zwak na een inname van 5 mg.Eerst had ik hartkloppingen en nu voel ik dat ook mijn hartslag verzwakt (57) maar voel me raar.Zou het van de emconcor kunnen komen, thans gebruik ik het al 10 jaar en plus.Maar nu neem ik een hele (5mg) s’morgens.Vroeger halve per dag.

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 17 maart 2019 19 08
Privé antwoord

het zou door de bisoprolol kunnen komen. Maar ook stress/spanningen kunnen een oorzaak zijn

Gemarkeer als spam
Geschreven door Joris
Beantwoord door 17 maart 2019 19 09
Privé antwoord

maar heb ook al meer dan een week pijn aan hartstreek en borstreek is dat normaal?

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 17 maart 2019 19 19
Privé antwoord

Doe eens de test op:
https://www.dokter.nl/zelftesten/hyperventilatietest/

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB