0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Carina79
Gevraagd op 4 maart 2020 3 44
17 bekeken

Ik ben een 40 jarige vrouw, 56kg, sport regelmatig en om spiermassa op te bouwen, gebruik ik nu whey (eiwit) proteine. Sinds ik dit gebruik, zweet ik tijdens het sporten enorm en sta soms ook niet stevig op mijn benen. Ik heb op internet gezocht of dit een bijwerking kan zijn, maar ik kan dit nergens terugvinden. Ik gebruik maar de helft van wat ik zou mogen nemen volgens de hoeveelheden op de verpakking, en ook enkel maar na het sporten, dus niet elke dag, maar dit maakt geen verschil. Zijn dit normale klachten? Ik heb een weegschaal die ook het eiwit% aangeeft, ik heb echter geen idee welk % gezond is.

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 4 maart 2020 15 55
Privé antwoord

Een weegschaal kan dus nooit het juiste eiwitpercentage berekenen...het helpt ook niet echt boj de opbouw van spiermassa.
Het is wel een vreemde bijwerking. Maar dat kun je zelf heel goed vast stellen. Gebruik het supplement 1 week niet..

Gemarkeer als spam
Geschreven door Carina79
Beantwoord door 4 maart 2020 17 53
Privé antwoord

Bedankt John,
Als ik stop, verdwijnen de "klachten", heb dit al uitgetest.
Vroeg me puur af of dit een gekende bijwerking was.
Mijn lichaam zal er blijkbaar niet zo blij mee te zijn.😊

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 4 maart 2020 19 12
Privé antwoord

Het is in ieder geval geen echt bekende bijwerking.

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB